OP STARŠÍ PŘÍPRAVKA
Jaro 2017/2018
KOLO | DATUM | ČAS | DOMÁCÍ | HOSTÉ | HŘIŠTĚ | VÝSLEDEK |
Podzim 2017/2018
KOLO | DATUM | ČAS | DOMÁCÍ | HOSTÉ | HŘIŠTĚ | VÝSLEDEK |
1 | 2.9. | 10:00 | Chomutice | Robousy | Kopidlno | 4:9 |
11:00 | Kopidlno | Chomutice | 12:0 | |||
2 | 9.9. | 9:00 | Chomutice | Lužany | Chomutice | 2:1 |
11:00 | Chomutice | Libáň | 3:0 | |||
3 | 16.9. | 9:00 | Jičíněves | Chomutice | Jičíněves | 0:7 |
10:00 | Milíčeves | Chomutice | 5:7 | |||
4 | 23.9. | 9:30 | Železnice | Chomutice | Železnice | 1:4 |
10:15 | Libuň | Chomutice | 2:3 | |||
5 | 30.9. | 9:00 | Robousy | Chomutice | Robousy | 8:0 |
10:00 | Kopidlno | Chomutice | 11:4 | |||
6 | 7.10. | 10:00 | Chomutice | Libáň | Lužany | 0:7 |
11:00 | Lužany | Chomutice | 5:2 | |||
7 | 14.10. | 9:00 | Chomutice | Milíčeves | Chomutice | 7:2 |
11:00 | Chomutice | Jičíněves | 9:4 | |||
8 | 21.10. | 9:00 | Chomutice | Libuň | Chomutice | 7:1 |
11:00 | Chomutice | Železnice | 3:5 |
JARO 2015
KOLO | DEN | DATUM | ČAS | DOMÁCÍ | HOSTÉ | HŘIŠTĚ | VÝSLEDEK |
1 | SO | 18.4. | 9:30 | CHOMUTICE | LIBÁŇ | ROBOUSY | 1:1 (2:4 p) |
10:15 | CHOMUTICE | ŽELEZNICE | 1:5 | ||||
11:00 | CHOMUTICE | ROBOUSY | 2:5 | ||||
2 | SO | 25.4. | 9:30 | CHOMUTICE | JIČÍNĚVES | KOPIDLNO | 5:2 |
10:15 | CHOMUTICE | LIBÁŇ | 4:1 | ||||
11:00 | CHOMUTICE | KOPIDLNO | 4:2 | ||||
3 | SO | 2.5. | 9:30 | CHOMUTICE | MILETÍN | CHOMUTICE | 2:4 |
10:15 | CHOMUTICE | KOPIDLNO | 3:2 | ||||
11:00 | CHOMUTICE | ROBOUSY | 1:4 | ||||
4 | SO | 9.5. | 9:30 | CHOMUTICE | ŽELEZNICE | JIČÍN/JIČÍNĚVES | |
10:15 | CHOMUTICE | MILETÍN | |||||
11:00 | CHOMUTICE | JIČÍN/JIČÍNĚVES | |||||
5 | SO | 16.5. | 9:30 | CHOMUTICE | SOBOTKA | ROBOUSY | 3:4 |
10:15 | CHOUTICE | JIČÍN/JIČÍNĚVES | 3:2 | ||||
11:00 | CHOMUTICE | ROBOUSY | 1:3 | ||||
6 | SO | 23.5. | 9:30 | CHOMUTICE | KOPIDLNO | CHOMUTICE | 2:4 |
10:15 | CHOMUTICE | ŽELEZNICE | 1:3 | ||||
11:00 | CHOMUTICE | SOBOTKA | 3:1 | ||||
7 | SO | 30.5. | 9:30 | CHOMUTICE | JIČÍN/JIČÍNĚVES | ŽELEZNICE | |
10:15 | CHOMUTICE | LIBÁŇ | 2:1 | ||||
11:00 | CHOMUTICE | ŽELEZNICE | 6:3 | ||||
8 | SO | 6.6. | 9:30 | CHOMUTICE | ROBOUSY | LIBÁŇ | 1:1 |
10:15 | CHOMUTICE | LIBÁŇ | 4:1 | ||||
11:00 | CHOMUTICE | KOPIDLNO | 7:0 | ||||
9 | SO | 13.6. | 9:30 | CHOMUTICE | SOBOTKA | MILETÍN | |
10:15 | CHOMUTICE | LIBÁŇ | |||||
11:00 | CHOMUTICE | MILETÍN |
PODZIM 2014
KOLO | DEN | DATUM | ČAS | DOMÁCÍ | HOSTÉ | HŘIŠTĚ | VÝSLEDEK |
1 | SO | 6.9. | 9:00 | ŽELEZNICE | CHOMUTICE A | ŽELEZNICE | 0:3 |
10:00 | CHOMUTICE B | CHOMUTICE A | 1:8 | ||||
11:00 | ŽELEZNICE | CHOMUTICE B | 0:0 (5:4 pen.) | ||||
2 | SO | 13.9. | 10:00 | CHOMUTICE A | MILETÍN | MILETÍN | 8:0 |
11:00 | MILETÍN | CHOMUTICE A | 5:6 | ||||
2 | SO | 13.9. | 9:00 | CHOMUTICE B | LIBÁŇ | CHOMUTICE | 2:3 |
11:00 | CHOMUTICE B | SOBOTKA | 5:0 | ||||
3 | SO | 20.9. | 9:00 | KOPIDLNO | CHOMUTICE B | KOPIDLNO | 1:6 |
10:00 | MILÍČEVES | CHOMUTICE B | 7:3 | ||||
11:00 | ROBOUSY | CHOMUTICE B | 6:3 | ||||
3 | SO | 20.9. | 9:00 | CHOMUTICE A | JIČÍNĚVES | CHOMUTICE | 4:2 |
11:00 | CHOMUTICE A | LIBÁŇ | 4:2 | ||||
4 | SO | 27.9. | 10:00 | CHOMUTICE A | SOBOTKA | KOPIDLNO | 2:3 |
11:00 | KOPIDLNO | CHOMUTICE A | 1:6 | ||||
4 | SO | 27.9. | 9:00 | JIČÍNĚVES | CHOMUTICE B | JIČÍNĚVES | 3:0 |
10:00 | MILETÍN | CHOMUTICE B | 7:1 | ||||
5 | SO | 4.10. | 9:00 | CHOMUTICE A | CHOMUTICE B | CHOMUTICE | 4:0 |
10:00 | ŽELEZNICE | CHOMUTICE B | 6:0 | ||||
10:00 | CHOMUTICE A | ROBOUSY | 4:1 | ||||
|
11:00 | CHOMUTICE A | ŽELEZNICE | 1:1 (3:4 pen.) | |||
11:00 | ROBOUSY | CHOMUTICE B | 3:0 | ||||
6 | SO | 11.10. | 9:00 | MILÍČEVES | CHOMUTICE A | MILÍČEVES | 0:7 |
10:00 | MILETÍN | CHOMUTICE A | 7:3 | ||||
6 | SO | 11.10. | 10:00 | CHOMUTICE B | SOBOTKA | LIBÁŇ | 1:3 |
11:00 | LIBÁŇ | CHOMUTICE B | 5:1 | ||||
7 | SO | 18.10. | 9:00 | CHOMUTICE B | MILÍČEVES | CHOMUTICE | 5:1 |
11:00 | CHOMUTICE B | KOPIDLNO | 2:0 | ||||
7 | SO | 18.10. | 10:00 | CHOMUTICE A | LIBÁŇ | JIČÍNĚVES | 3:0 |
|
11:00 | JIČÍNĚVES | CHOMUTICE A | 1:6 | |||
ROBOUSY | CHOMUTICE A | 2:1 | |||||
8 | SO | 25.10. | 9:00 | SOBOTKA | CHOMUTICE A | SOBOTKA | 6:2 |
10:00 | KOPIDLNO | CHOMUTICE A |
6:0
|
||||
8 | SO | 25.10. | 9:00 | CHOMUTICE B | MILETÍN | CHOMUTICE | 5:0 |
11:00 | CHOMUTICE B | JIČÍNĚVES | 2:1 |
PODZIM 2013, JARO 2014
V letošní sezoně máme dvě družstva, která hájí čest chomutického fotbalu. V této kategorii se bohužel tabulky nevedou.
Díky p. Petráčkovi z Novin Jičínska, který si dal práci a poctivě si evidoval jednotlivé výsledky všech družstev přípravky se můžeme pochlubit, že právě naše družstvo obsadilo krásnou zlatou pozici.
Gratulujeme a děkujeme!
KOLO | DEN | DATUM | ČAS | DOMÁCÍ | HOSTÉ | HŘIŠTĚ | VÝSLEDEK |
9 | SO | 23.4. | 9:30 | CHOMUTICE | MILETÍN | CHOMUTICE | 2:1 |
12:25 | CHOMUTICE | HOŘICE | 1:6 | ||||
10 | SO | 30.4. | 9:30 | JIČÍNĚVES B | CHOMUTICE | JIČÍNĚVES B | 5:2 |
11:30 | JIČÍNĚVES A | CHOMUTICE | 10:1 | ||||
11 | SO | 7.5. | 10:15 | CHOMUTICE | STARÁ PAKA | MILÍČEVES | 1:9 |
11:30 | CHOMUTICE | NOVÁ PAKA | 5:1 | ||||
12 | SO | 14.5. | 10:00 | CHOMUTICE | MILÍČEVES | CHOMUTICE | 1:2 |
13 | SO | 21.5. | 9:30 | KOPIDLNO | CHOMUTICE | KOPIDLNO | 6:0 |
11:30 | LIBÁŇ | CHOMUTICE | 1:7 | ||||
14 | SO | 28.5. | 9:30 | CHOMUTICE | JIČÍN | CHOMUTICE | 1:8 |
12:25 | CHOMUTICE | SOBOTKA | 2:3 | ||||
FINÁLOVÝ TURNAJ - NADSTAVBA o 13. místo
DEN | DATUM | ČAS | DOMÁCÍ | HOSTÉ | HŘIŠTĚ | VÝSLEDEK |
SO | 4.6. | 10:00 | CHOMUTICE | FKM JAVORKA | LUŽANY | 2:3 |
11:00 | LUŽANY | CHOMUTICE | 3:5 | |||
SO | 11.6. | 10:00 | CHOMUTICE | LUŽANY | FKM JAVORKA | 4:2 |
11:00 | FKM JAVORKA | CHOMUTICE | 2:3 | |||
SO | 18.6. | 9:00 | CHOMUTICE | FKM JAVORKA | CHOMUTICE | 6:4 |
11:00 | CHOMUTICE | LUŽANY | 4:0 | |||
Pozn.: FKM JAVORKA mimo soutěž
PODZIM 2010
KOLO |
DEN |
DATUM |
ČAS |
DOMÁCÍ |
HOSTÉ |
HŘIŠTĚ |
VÝSLEDEK |
1 | SO | 4.9. | 9:00 | MILÍČEVES | LUŽANY | MILÍČEVES | 10:2 |
9:50 | CHOMUTICE | ROBOUSY | 4:3 | ||||
10:50 | CHOMUTICE | LUŽANY | 1:6 | ||||
11:40 | MILÍČEVES | ROBOUSY | 16:8 | ||||
2 | SO | 11.9. | 9:00 | MILETÍN | MILÍČEVES | MILETÍN | 2:3 |
9:50 | HOŘICE | CHOMUTICE | 3:1 | ||||
10:50 | HOŘICE | MILÍČEVES | 3:5 | ||||
11:40 | MILETÍN | CHOMUTICE | 5:0 | ||||
3 | SO | 18.9. | 9:00 | CHOMUTICE | JIČÍNĚVES B | CHOMUTICE | 0:12 |
9:50 | MILÍČEVES | JIČÍNĚVES A | 2:0 | ||||
10:50 | MILÍČEVES | JIČÍNĚVES B | 4:0 | ||||
11:40 | CHOMUTICE | JIČÍNĚVES A | 0:10 | ||||
4 | SO | 25.9. | 9:00 | STARÁ PAKA | CHOMUTICE | STARÁ PAKA | 12:1 |
9:50 | NOVÁ PAKA | MILÍČEVES | 3:5 | ||||
10:50 | NOVÁ PAKA | CHOMUTICE | 5:1 | ||||
11:40 | STARÁ PAKA | MILÍČEVES | 6:4 | ||||
5 | SO | 2.10. | 10:00 | MILÍČEVES | CHOMUTICE | MILÍČEVES | 8:1 |
6 | SO | 9.10. | 9:00 | MILÍČEVES | LIBÁŇ | MILÍČEVES | 9:2 |
9:50 | CHOMUTICE | KOPIDLNO | 0:6 | ||||
10:50 | CHOMUTICE | LIBÁŇ | 4:3 | ||||
11:40 | MILÍČEVES | KOPIDLNO | 4:1 | ||||
7 | SO | 16.10. | 9:00 | SOBOTKA | CHOMUTICE | SOBOTKA | 10:1 |
9:50 | CHOMUTICE | MILÍČEVES | MS | ||||
10:50 | SOBOTKA | MILÍČEVES | 3:4 | ||||
JIČÍN | CHOMUTICE | 12:0 | |||||
8 | SO | 23.10 | 9:00 | ROBOUSY | MILÍČEVES | ROBOUSY | 3:6 |
9:50 | LUŽANY | CHOMUTICE | 0:1 | ||||
10:50 | LUŽANY | MILÍČEVES | 2:6 | ||||
11:40 | ROBOUSY | CHOMUTICE | 2:1 |
MS - mimo soutěž, nezapočítávají se body
Sedláček Martin - trenér
Michálek Pavel - vedoucí mužstva