Jdi na obsah Jdi na menu
 


TJ TK Žlunice - Chomutice

14. 9. 2015

Zasloužené vítězství Chomutic! V sobotu čekalo Chomutický tým utkání se Žlunicemi. Obě mužstva začala opatrně, nikdo nechtěl udělat chybu v obraně. Postupně se mužstvo Chomutic dostávalo do převahy a začalo si vytvářet slibné šance. V 15. minutě udeřili hosté z Chomutic když se z 25 metrů napřáhnul předstoper Chomutic Tomáš Scháňko a krásnou střelou pod břevno nedal šanci domácímu brankáři. Hosté se tímto ujali vedení  0:1, které bylo zasloužené a vydrželo do konce prvního poločasu. Do druhé půle vlítli opět hráči Chomutic jako "uragán". Během deseti minut prakticky rozhodli o zápasu. Nejdříve v 50. minutě nečekaným centrem do vápna nedal kapitán Chomutic Milan Šubrt důraznou hlavou šanci gólmanovi Žlunic a bylo zvýšeno na 0:2. Za pouhé čtyři minuty udeřili chomutičtí z trestného kopu, když útočník Jaroslav Novotný (Jájin) trefil přesně, a to už bylo na 0:3. Od této chvíle se zápas vyvíjel velice dobře pro hráče Chomutic, kteří si vytvářeli slibné šance, ale bez zakončení. Paradoxně se ale z ojedinělého brejku domácích Žlunic povedlo alespoň trošičku upravit výsledek na 1:3, když 12 minut před koncem zápasu dal gól Szamko po levé straně k tyči a vymazal tak čisté konto gólmanovi Tomáši Čapkovi z Chomutic. Tento gól ale nezastavil tlak Chomutic, ba naopak. Střídající útočník Ondřej Sýkora opět za pár minut na hřišti zvýšil po přihrávce od Michala Kloutvora na 4:1. Tento zápas se pak již dohrál v klidném tempu.

Hlas trenéra Chomutic: Zápas začal opatrně. Postupně jsme převzali iniciativu a zaslouženě vedli po prvním poločase 0:1. Rozhodující moment byl druhý poločas, když po odehraných necelých dvanácti minutách zvýšili naši hráči na 0:3, a tím rozhodli o vítězství. Musím poděkovat hráčům, které gól na snížení na 1:3 nepoložil, ba naopak je znovu vyhecoval k výkonu, a díky tomu ještě zvýšili na konečných 1:4. Myslím, že jsme si ze Žlunic  odvezli tři body opravdu zaslouženě.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář