Jdi na obsah Jdi na menu

Stará Paka - Chomutice

26. 10. 2014

V neděli zavítali chomutičtí fotbalisté na půdu Staré Paky. Začátek se hráčům z Chomutic opět povedl, když dostal v 5. minutě skvělou přihrávku od Jaroslava Novotného Lukáš Huráň a bez problémů prostřelil domácího brankáře na 1:0. Chomutice po vedoucím gólu nepřestali a s chutí hráli fotbal, který se musel líbit. Škoda jen těch neproměněných šancí, do kterých se hráči Chomutic dostávali. Kdyby se "tutovky" daly, mohl skončit poločas větším skóre, než 1:0. Do druhého poločasu šli domácí hráči Staré Paky s jednogólovým mankem, ale hráči Chomutic opět předváděli skvělý taktický a soustředěný výkon. Po rohovém kopu Michala Kloutvora zvýšil hlavou kapitán hostů "Jájin" na 2:0. Tento gól uklidnil hostující hráče Chomutic, kteří s přehledem kontrolovali hru. Musíme zde vyzdvihnout výkon stopera Chomutic Jiřího Voháňky, který vymazal všechny útoky domácích hráčů. Na 3:0 pak zvýšil z trestného kopu střelou přímo do šibenice Radek Barcal, a jak se říká bylo hotovo. Hosté Chomutic se zaslouženě odvezli cenné tři body ze Staré Paky. Znovu musíme pochválit všechny rozhodčí - hlavního Romana Pikeše a pomezní Petra Víta st. a Michala Šnajdra za jejich bezchybný výkon, kdy celý zápas zvládli na jedničku.