Jdi na obsah Jdi na menu
 


Milíčeves - Chomutice

28. 9. 2015

Těsné, ale zasloužené vítězství Chomutic!

V neděli čekalo Chomutické hráče utkání proti Milíčevsi. Zápas začal velkým nasazením hostujících Chomutic, kdy naprosto ovládli hru a nepustili domácí mužstvo prakticky k ničemu. Důraznou a přesnou hrou si Chomutice vytvářeli šance, které volaly po gólu. Jenže některé zlikvidoval domácí brankář nebo nepřesné zakončení Chomutic. První poločas tak skončil 0:0. Do druhé půle museli hráči Chomutic udělat nuceně hned dvě změny, kdy kvůli zranění museli odstoupit dva hráči ze základu. To se také projevilo na hře Chomutic a tím se domácí začali dostávat do zápasu a hra se vyrovnala. Postupem času začal ale tlak chomutických hráčů stoupat a konečně tak přišel vítězný gól, kdy v 75. minutě zatahnul míč po pravé straně záložník Michal Kloutvor a milimetrovou přihrávkou vyzval útočníka Lukáše Huráně, který nezaváhal a mazácky přehodil domácího brankáře na 0:1. Posledních patnáct minut pak hosté z Chomutic ubránili výsledek a připsali si do tabulky další tři body a postoupili tím na druhé místo!!!

Hlas trenéra Chomutic:

Zápas jsme začali excelentně, přesnými přihrávkami a důraznou hrou jsme si vynutili drtivý tlak v prvním poločase. Bohužel se ale neproměnily slibné šance, a tak se šlo do kabin za stavu 0:0. Nebojím se říci, že jsme mohli zápas rozhodnout již v prvním poločase minimálně dvěmi brankami. Šance na to byly. Do druhé půle jsme museli udělat dvě změny, které na chvíli zabrzdili tlak našeho mužstva, ale postupem času jsme si šance zase vytvořily, jen to proměnit. Zdálo se, že v tomto zápase nepadne gól - trefovali jsme tyč, břevna, slibné útoky, které jsme neproměnili. Jsem rád, že jsme nakonec ten vítězný gól dali, byl opravdu zasloužený. Také děkuji střídajícím hráčům, kteří museli zaskočit za zraněné a odvedli dobrý výkon. Je vidět, že na lavičce Chomutic máme kvalitní hráče. Ještě bych chtěl poděkovat brankáři Aleši Kloutvorovi (zaskočil za brankářskou jedničku kvůli zranění), který předvedl výborný výkon. Podržel naše mužstvo v celém zápase a ještě se mu podařilo udržet první čisté konto Chomutic.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář