Jdi na obsah Jdi na menu

Chomutice - Nemyčeves

26. 10. 2014

Tentokrát to, jak se říká odnesla Nemyčeves. Domácí mužstvo opět začalo s velkou chutí, a zakouslo se do soupeře ihned po úvodním hvizdu rozhodčího Plíška. Chomutice si vytvářeli slibné šance a jednu z nich pak konečně využil ve 20. minutě Michal Kloutvor, který zatahnul po pravé straně míč a nedal hostujícímu brankáři šanci. Po vedoucím gólu se domácí znovu pouštěli do útočení a Nemyčevsi nezbývalo nic jiného, než bránit. To jim ale nestačilo, a domácím se opět podařilo skórovat na 2:0 střelou kapitána Jaroslava Novotného. Tímto skóre skončil první poločas a domácí diváci i hráči mohli být se hrou spokojeni. Druhý poločas začal znovu velice dobře pro domácí, když důraznou hlavičkou nedal šanci brankáři svým druhým gólem a upravením skóre na 3:0 Jaroslav Novotný. Střeleckou chutí domácím hráčům vypomohlo i hostující mužstvo, když si po centru Pavla Šmejdy do vápna  hostující hráč srazil vlastní gól na 4:0. To už na hřišti hrálo "jenom jedno mužstvo", a to Chomutic. Na 5:0 zvýšil kdo jiný, než kapitán Chomutic "Jájin" a mohl oslavovat opět svůj hattrick. Mimochodem za dva zápasy dát osm gólů, to už je výborná vizitka domácího kapitána. Konečný výsledek na 6:0 dal hlavou k tyči po rohovém kopu Tomáš Scháňko. Domácí tým si tak mohl připsat další tři body za zasloužené vítězství. Musíme poděkovat hlavnímu rozhodčímu Plíškovi, který spolu s postranním rozhodčím Střížkou podali bezchybný výkon v průběhu celého  zápasu. Doufáme, že chomutické mužstvo bude v dalších zápasech pokračovat a opět si s chutí  zahraje fotbal a bude předvádět takové výkony, jako v domácích zápasech, kde jasně potvrdili vítězství skórem 13:2.