Jdi na obsah Jdi na menu

Chomutice - Kopidlno B

26. 10. 2014

Začala 2.minuta zápasu a Chomutický kapitán "Jájin" zahájil svoji gólovou úrodu první střelou do brány hostujícího týmu. Domácí se pouštěli do soupeře a vytvářeli si mnoho slibných příležitostí, jak se říká "tutovek"! Hostující tým začal dělat v obraně chyby, a toho využil znovu kapitán domácích Novotný, který ve 30. minutě po skvělé nahrávce Michala Kloutvora zvýšil na 2:0 do prázdné brány. Svůj čistý hattrick na 3:0 dal Novotný Jaroslav, když se nejlépe zorientoval ve velkém vápně a střelou k tyči nedal šanci brankáři. Nebýt některých skvělých zákroků hostujícího gólmana a samozřejmě neproměněných tutovek mohl poločas skončit vyšším skóre. Do druhého poločasu domácí opět vstoupili dobře, když po pravé straně zaběhl domácí záložník Kloutvor a prudkou ranou prostřelil vše, co mu stálo v cestě na 4:0. Diváci si užívali zápasu, vytvořili skvělou atmosféru a domácí hráli s chutí fotbal, který se všem líbil. Další gól na 5:0 padnul po faulu na Huráně a následujícím přímém kopu, který parádně proměnil do šibenice obránce Radek Barcal. Hosté se dočkali až v průběhu druhého poločasu utkání, kdy pokutový kop proměnil Šafařík. Domácí tým stále s velkou chutí prahl po dalším gólu a opět se prosadil kapitán "Jájin" pěknou střelou na 6:1. Další gól domácích na 7:1 znovu potvrdil kapitán Chomutic, čímž dovršil svých pět gólů v zápase. Hosté snížili v posledních minutách na 7:2 z trestného kopu Zikmunda, který ukázal svoji velmi dobrou kopací techniku pěkným gólem. To bylo vše a hlavní rozhodčí Styblík ukončil velmi podařený zápas domácích. Všichni tři rozhodčí - Styblík, Kučera a Šorm předvedli bezchybný výkon, za což jim děkujeme, i když jim to trochu usnadnili domácí hráči, kteří si konečně s chutí zahráli fotbal. Doufám, že takový výkon budou podávat i v dalších zápasech.

Chomutičtí hráči tak dali pěkný dárek našemu fotbalovému funkcionáři Jiřímu Scháňkovi, který v tento den vdával svoji dceru Šárku. A tak jim touto cestou přejeme mnoho štěstí do manželství.