Jdi na obsah Jdi na menu

Chomutice - Hořice B

26. 10. 2014

Domácí fotbalisté přivítali mužstvo Hořic B. Bohužel bylo mužstvo domácích oslabeno o tři hráče ze základní sestavy, takže museli trenéři trochu improvizovat a přeobsadit tak úspěšnou sestavu z minulých kol. Začátek zápasu probíhal ve znamení neudělat chybu na obou stranách, a tak se hrál opatrný fotbal. Pak si začali domácí fotbalisté vytvářet šance, kdy krásnou střelu do šibenice kapitána Chomutic Novotného skvěle vyrazil brankář hostujícího celku Kuneš. Paradoxně se při šancích domácích hráčům z Hořic podařil ve 30. minutě po vyšachování obrany Chomutic brejk hostujícího hráče Ernsta na 0:1 do prázdné brány. Domácím nezbylo, než se znovu vrhnout do útočení a zkusit vyrovnat. To se jim do konce prvního poločasu nepodařilo, takže byl stav po první půlce 0:1 pro hosty z Hořic. Ve druhém poločasu chtěli domácí, jak se říká vlítnout na soupeře, ale ten znovu jako přes kopírák v 50. minutě proměnil brejk a hráč Hořic Macet tak zvýšil na 0:2 pro Hořice. Několik minut pak byli domácí hráči v útlumu a Hořice tak poměrně v klidu kontrolovaly zápas. Až 12 minut před koncem zápasu dokázali domácí po skrumáži ve vápně snížit na 1:2, kdy dal tímto střídající hráč Chomutic Tomáš Beňo svému týmu naději na vyrovnání. Musíme pochválit brankáře hostí p. Kuneše, který podržel celek Hořic, kdy minimálně dva tutové góly vychytal. Do konce zápasu se už nic důležitého nestalo, a tak hlavní rozhodčí Kučera (jehož výkon tentokrát opravdu nebyl bezchybný) spolu s pomezními Šotkem a Střížkou ukončili zápas. Hosté z Hořic si tak odvezli 3 body za vítězství nad Chomuticemi.