9.kolo OHL 4.12.2010 Sokol Chomutice-HC Proficonnect

5. 12. 2010

Sokol Chomutice - HC Proficonnect     2 : 8

Sestava : Milan Kmínek - Marek Sýkora,Tomáš Prikner,Jaroslav Černý,Jaroslav Tomášek - Aleš Kloutvor,Robert Morx,Jiří Voňka - Radek Bernard,Libor Veselý,Ivo Kloutvor ( C )- Jiří Sýkora.

Trenér : Ivo Kloutvor                 Vedoucí mužstva : Tomáš Kazda

Branky + asistence : Jiří Voňka 1+0, Robert Morx 0+1, Aleš Kloutvor 1+0, Jaroslav Tomášek 0+1

Trestné minuty : Marek Sýkora 2min.

Dnešní utkání pro nás nezačalo dobře. V čase 01:00 Jiří Voňka krásně namazal soupeřovi a ten z nájezdu proměnil. Voňas si to sice odčinil v 11.minutě, kdy snížil po přihrávce Boba na 1:3, ale pak nám předvedl, že toto nebude jeho večer. Během dvou střídání byl třikrát v gólové šanci sám před golmanem , ale ani jednou se mu nepodařilo překonat soupeřova brankáře. Pak už to bylo do konce utkání předhánění našich hráčů, kdo nedá víc loženek. Jen tak letem : Ivouš nájezd, Mára Sejček zas do betonu, Bob atd. A tak bohužel goly padaly jen do naší brány. Opět se nám nepovedla jako už několikrát druhá třetina. Dnes jsme byli tragičtí v rozehrávání  v našem obranném pásmu. Nedokázali jsme si nahrát, vše šlo do soupeřových hokejek. Doufejme, že na to kluci zapomenou a příští zápas nás zase rozveselí i vítězným výsledkem. Opět nám začíná kolísat účast našich hráčů na zápasech. Pánové, nenechávejte kamarády ve štychu!!!

22:17 Voňas po přihrávce Boba - nic

22:48 Voňas už pomalu kolabuje, opět před golm. a zas do betonu!!!!!!!

60:00 konec trápení

P.S.: Ještě jedna důležitá informace. Jak již jsme naznačili, Voňas neměl zrovna moc povedený večer. Po utkání jsme měli soustředění U Patřínů. Představte si co se nestalo : Voňas s Ášou proti Ivoušovi a Kazdičovi si zahráli  sedmu. Tomu nebudete věřit, ale došlo k velice kurioznímu a neslýchanému, neuvěřitelnému výsledku, podle TV Nova sport a redaktora Vaška Tittelbacha se to snad ani v této karetní hře nikdy nestalo. Voňas s Ášou prohráli 0:10 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Děkujeme za krásný sportovní zážitek.