Jdi na obsah Jdi na menu
 


6.kolo 20.11.2010 Sokol Chomutice - HC Robousy

20. 11. 2010

Sokol Chomutice - HC Robousy     6 : 4

Goly + asistence : Jan Kalina 1+0, Michal Špaček 2+3, Jiří Voňka 1+0, Marek Sýkora 2+1, Robert Morx 0+1, Radek Bernard 0+1

Tr.minuty : Jaroslav Černý 2 min.

Sestava : Milan Kmínek -  Robert Morx, Tomáš Prikner, Jaroslav Černý, Marek Sýkora - Jiří Voňka, Aleš Kloutvor, Jan Kalina - Luboš Šídlo, Michal Špaček, Radek Bernard - Ivo Kloutvor, Libor Veselý.

 

Po delší přestávce naši hoši zas konečně nastoupili k utkání OHL a to proti soupeři HC Robousy. Během několika úvodních minut bylo jasné, že to bude nelehké utkání. V šesté minutě jsme inkasovali jako první. Kluci, ale předváděli vynikající hru a byla jen otázka času kdy se skore změní. K tomu došlo v čase 07:51, když skoroval Kalič s asistencí Špágra. V dalších minutách první třetiny jsme předváděli co se nedá všechno proměnit a jak je našim hráčům soupeřova brána malá.  Tyč nastřelil dvakrát během 2minut Kalič, Zizu netrefil před bránou puk, Áša nepřestřelil ležícího golmana. V závěru třetiny trochu zazlobili soupeři, ale Milan je vychytal.

V druhé třetině na ledě předváděl hokej poze jeden tým a to náš. Byla to pastva pro oči a když k tomu začali do soupeřovi kasy padat puky, tak to bylo o to krásnější. Skore jsme začali měnit v čase 20:52 golem Špágra a asistence Radka B. 2:1. Za pět minut se trefil Voňas s asistencí Boba 3:1. Soupeři se sice snažili rychle bruslit, ale naši hráči vůbec nechybovali a tak jsme mohli opět křičet gol v čase 31:36 vsítil branku Mára s asistencí Špágra 4:1. Za tři minuty opět tato dvojice zaúřadovala a bylo to 5:1.

O třetí třetině bychom raději nemluvili. Třetina začala neodpískaným ofsajdem hostí (hráč byl 2metry v útočném pásmu) což využili ke snížení stavu na 5:2. Pak si vybral velice slabou dvouminutku náš golman a pomohl soupeřům ke snížení skore na 5:4. Pozor!!! a to při naší přesilovce. Hosty to samozřejmě nabudilo a tak se na ledě pěkně jiskřilo. Začali hrát hodně do těla,často i zákeřně, ale kluci naštěstí neopláceli a tak se  mohl opět předvést Špágr a pojistil naše vítězství šestým golem.

I když se nám nepovedla třetí třetina, tak dnes všichni kluci zaslouží velkou pochvalu za předvedený výkon.

 

Utkání online :

05:17     0:1

07:51 1:1 Kalič, as.Špágr

10:10 Kalič tyč

13:10 Zizu sám před bránou, netrefuje puk

13:15 Kalič tyč

18:24 Soupeř sám na Milana, ten lape

20:52 2:1 Špágr, as.Radek B.

26:57 3:1 Zizu, as.Bob

31:36 4:1 Mára S., as.Špágr

32:32 Kalič netrefuje prázdnou bránu

36:08 5:1 Mára S., as.Špágr 

42:11 5:2 2metrový ofsajd,rozhodčí oslepli

43:07 Hrajeme přesilovku

44:14 5:3

44:45 5:4 

54:50 4 na 4

55:12 6:4 Špágr, as.Mára S.

56:55 přesilovka

 

Perlička utkání : Priky nastupuje do třetí třetiny v jiném dresu. A to nám tvrdí, že nechlastá!!!!

Milane prosím tě, až si zas budeš vybírat dovolenou během zápasu, tak nám to řekni a postavíme tam aspoň panáka

Dnes jsme opět měli adepta, který vymýšlel výmluvy aby nemusel hrát. A to to je kapitán týmu. Ivouš zapomněl rukavice, samozřejmě mu to nepomoihlo, půjčili jsme mu jiné. Chlapi už to nezkoušejte, stejně vám to nevyjde!!!! Prostě na led půjdete ať se děje co se děje.

 

Příští zápas hrajeme v sobotu 27.11.od 20.30hod. a hned v neděli 28.11. od 11hod.

                                                                                                                      

                                                                                                                                                    t.k.      

     

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

výměna

(Ivo 17, 23. 11. 2010 17:25)

Teda to je chyb pane CAZDA ,to není poprvé,takhle kdyby jsme chybovali na ledě tak nevím,nevím.Tímto Vám ukládám pokutu 1L zelené ,kterou dáte na stůl o vánoční besidce.

Re: výměna

(Kazdič, 23. 11. 2010 17:49)

Tak pane Cloutvor. Jestli já 1l zelený,tak vy za rukavice 2l zelený, jelikož rukavice jsou dvě.A další litr za snahu utajit zapomenuté rukavice. A za to jak trpím a bolí mě oči na střídačce díky vámi předvedených výkonů, tak by na stole mělo být od vás nejméně metr zelených.

statistika

(Jarda 71, 22. 11. 2010 21:35)

Koukám,že má Kazdič nějakej špatnej zápis utkání.Ta dvojka není moje.Nebyl to Priky?

Re: statistika

(Kazdič, 23. 11. 2010 17:39)

Jardo to byl jen moderátorský vtípek a zkouška jestli vůbec lezete na stránky hokeje. Jinak po pravdě řečeno tenhle typ na dvojku jsem dostal od pana Voňase.