3.kolo 24.10.2010 Sokol Chomutice - HC Jilemnice

24. 10. 2010

Sokol Chomutice - HC Jilemnice    3 : 7

Sestava : Milan Kmínek-Jaroslav Černý, Ivo Kloutvor, Libor Veselý-Jiří Voňka, Aleš Kloutvor, Luboš Šídlo-Jiří Sýkora, Radek Bernard

Branky a nahrávky : Radek Bernard 1+0, Jiří Voňka 1+1, Aleš Kloutvor 1+1, Ivo Kloutvor 0+1, Jiří Sýkora 0+1

tr.minuty: Aleš Kloutvor 2min., Jiří Sýkora 2min., Libor Veselý 2min.,

K tomuto utkání jsme nastoupili v oslabené sestavě. Hráli jsme pouze v devíti. Naši hráči utkání začali aktivně a obrana pracovala bezchybně. Vypadalo to , že by jsme proti silnějšímu týmu mohli zahrát dobrý výsledek. Oba týmy předváděli rychlý hokej, hrálo se nahoru a dolu. Dařilo se nám zakončovat, ale brankou to neskončilo ani po šancích Jiřího Voňky - sám před brankou - , Aleše Kloutvora , kterému pěkně přenechal puk na modré Jiří Sýkora, ale Ášovu tvrdou střelu brankář vykryl. V 10.min. jsme hráli přesilovku, hostům na jejich útočné modré utekl puk a Aleš Kloutvor jel sám na gólmana. Bez využití.  V čase 14:19 Jiří Voňka šikovně přihrál Radku Bernardovi a ten zavěsil. Vedeme 1:0. Za dvě minuty bylo srovnáno při našem oslabení. Po 1.třetině 1:1

V druhé třetině jsme dostali v 26min.opět branku v oslabení 1:2. Stále se hrál pohledný hokej,ale náš tým měl vychýlenou mušku. V této třetině neproměnili velké šance Ivo Kloutvor, Jiří Voňka-oba z blízka neproměňují. Dostáváme gól v oslabení a dokonce i při naší přesilovce. Teď nás od debaklu podržel Milan Kmínek, který chytil několik tutovek hostí. Po druhé třetině 1:3.

Ve třetí třetině se náš tým snažil nedostat mnoho gólů. Soupeři díky většímu počtu hráčů na střídačce měli více sil, což se začalo projevovat i na obdržených gólech v naší svatyni. V čase 49:23 to už bylo 1:5.  V čase 50:36 sice Aleš Kloutvor unikl obráncům a povedeným blafákem snížil na 2:5, ale soupři za tři minuty zase zvýšili na 2:6. Teď už bylo jasné, že toto utkání už nevyhrajeme, ale naši hoši bojovali až do konce a podařilo se ještě snížit pěknou akcí na jeden dotek. Ihned po vhazování v útočné třetině přihrál Aleš Kloutvor Ivo Koutvorovi a ten střílenou přihrávku poslal Jiřímu Voňkovi, který tečoval puk za gólmanovi záda.Stav 3:6

Radost z gólu netrvala dlouho. Za 34 s jsme dostali sedmý gól. 2 minuty před koncem utkání ještě měl šanci Jiří Voňka, kterému nahrával Aleš Kloutvor před bránu, ale Voňas neproměnil.

Jak šlo utkání po minutách :

3:10 Voňas sám před bránou, gólman chytá

6:16 Jirka Sýkora pěkně přenechává na modré puk Ášovi a tomu tvrdou střelu brankář kryje

9:39 Hrajeme přesilovku, hosté hráli v šesti

13:01 Hostům na útočné modré utíká puk , přihrávka Ášovi za modrou,ale gólman se štěstím puk vypichuje

32:35 Hrajeme přesilovku

35:34 Ivouš prokličkoval až před gólmana a poslal puk mezi betonama těsně vedle levé tyče

36:28 Milanův zákrok nás opět zachraňuje

38:19 Hrajeme přesilovku

39:10 Hosté chybují za svojí bránou, Áša vypichuje puk a přihrává Voňasovi před bránu,ale ten z blízka nedává

39:30 Naopak hosté dávají v oslabení na 1:3

41:35 Další gól do naší brány 1:4

44:06 Hrajeme přesilovku

47:10 Ujíždí nám soupeř, Ivouš zachraňuje faulem před naší bránou, nařízeno TS. Milan soupeřův blafák vychytal

49:23 Ivouš pěkně namazal. 1:5

50:36 Áša po přihrávce Sejčka jede sám na gólmana, blafák se povedl 2:5

53:34 Áša vs prázdná brána. A ono nic

53:45 Hosté střílejí branku 2:6

55:20 Hrajeme přesilovku

55:25 Áša po buly přihrává Ivoušovi , ten na Voňase,který tečuje za gólmanovi záda

55:59 Dostáváme gól 3:7

58:10 Áša ujel a nahrává Voňasovi před bránu. Brankou to nekončí

59:03 Hrajeme přesilovku

60:00 Konec utkání 3:7

I když jsme prohráli tak všichni kluci makali až do konce utkání a podali statečný výkon proti silnému soupeři.

Perlička utkání : Libor sice přijel, ale bez vesty a tak hrál ve vypůjčené juniorské, hned se cítil jak za mlada a po ledě lítal jak mladá puška  p.s. To jsem zvědavý kdo zas co zapomene příště

Naše fanoušky zveme k dalšímu utkání hned zítra tj. v pondělí 25.10.2010 na ZS v Nové Pace . Utkáme se od 17.15 hod. s týmem HC Lužany