Jdi na obsah Jdi na menu
 


2. kolo 13.10.2010 Sokol Chomutice - HC Sobotka

Sokol Chomutice - HC Sobotka   8 : 5

Branky + asistence : Jiří Sýkora 1+1, Ivo Kloutvor 2+0, Aleš Kloutvor 0+1, Marek Sýkora 3+2, Jan Kalina 2+0, Miloš Jón 0+1, Robert Morx 0+2, Martin Zítko 0+1

Trestné minuty : Jaroslav Černý 2min. za podražení

                              Hosté : 2 min.

Diváků : 1ks ( Vratislav Hofman )

Sestava našeho týmu : Milan Kmínek - Marek Sýkora, Martin Ječmínek, Tomáš Prikner,  Jaroslav Černý - Jan Kalina, Robert Morx, Radek Musil - Ivo Kloutvor ( C ) , Aleš Kloutvor, Martin Zítko - Michal Nekovařík, Jiří Sýkora, Miloš Jón. Trenér : Ivo Kloutvor, vedoucí mužstva : Tomáš Kazda

Jak je vidět v  naši sestavě nám chybí další hráč. Jiří Voňka - rychlé křídlo první lajny - se zranil při jiných sportovních aktivitách. Lékař týmu nám oznámil, že jde o natažené tříslo. Do příštího zápasu by mohl být fit.

Utkání pro nás začalo dobře. Měli jsme více ze hry, dařilo se kombinačně , někdy až moc. Převahu jsme zúročili ve 14.min. , když Miloš Jón přihrál Jiřímu Sýkorovi a bylo to 1:0. Přesně půl minuty po vedoucím gólu jsme ztratili puk na útočné modré a hosté srovnali z brejku na 1:1. Naši hráči se pustili do dobývání hostující svatyně. Branku ale dali opět hosté. Při špatné rozehrávce se Sobotka střelou po zemi ujala vedení v čase 18:35 . Po první třetině je stav 1:2.

V čase 22:10  při svém prvním střídání v druhé třetině zaúřadovala naše druhá lajna. Po ostřelování hostujícího gólmana Ivo Kloutvor využil zmatku před brankou a dorazil puk za brankářova záda. Asistence Aleš Kloutvor. stav 2:2

Čas 23:38 hrajeme přesilovku bez využití.

V čase 29:30 jsme udělali opět chybu v rozehrávce a před našim gólmanem se objevili dva soupeři. Sobotka se ujala opět vedení . Stav 2:3

Za necelou minutu bylo ale opět srovnáno. Marek Sýkora od modré napřáhl a tvrdou střelou po zemi k brankářově levé tyči srovnává na 3:3 v čase 30:13.

 Trenér Ivo Kloutvor zamíchal se sestavou a to se mu vyplatilo. Chomutice opět dobývali soboteckou svatyni a v čase 36:05 Jan Kalina sice na dva pokusy překonal hostujícího brankáře. Asistence Marek Sýkora. Stav 4:3 po druhé třetině.

Sobotka už přestávala být nebezpečná, ale občas zazlobila pokusy o brejk.

25 vteřin po zahájení třetí třetiny Ivo Kloutvor zavěsil do odkryté kasy Sobotky a bylo to o dva góly. Asistence Marek Sýkora, stav 5:3

Vedeme o dva góly a samozřejmě už si myslíme, že máme na ledě vyhráno. Soupeř nám čím dál více hrozí svými častými brejky, ale náš brankář Milan Kmínek zatím všechny zneškodnil, tak že si z toho beci moc starostí nedělají. Ještě že v čase 43:30 Marek Sýkora uklidňuje tým svým druhým gólem. Mára si najel mezi kruhy a po zemi střílí šestý gól Chomutic. Asistence Robert Morx, stav 6:3

Už to vypadá, že se utkání dohraje v poklidném tempu. Ale v čase 50:33 je vyloučen náš Jaroslav Černý za podražení a hosté po 27 vteřinách  střelou od modré po zemi využívají přesilovku. Stav 6:4

Ještě že se Marek Sýkora asi dobře vyspal. Svůj velice povedený zápas zkrášluje hattrickem

v čase 52:15 zvyšuje po asistenci Jiřího Sýkory na 7:4

Tak a je rozhodnuto. V to už věří všichni na střídačce, dokonce i trenér Ivo Kloutvor se tváří spokojeně. V závěru nám ještě dělá radost Jan Kalina, čas 57:29, akce první lajny. Morx dává před bránu, Zítko posouvá na Kalinu a ten jen říká :" Roztáhni nohy ať ti ho tam dám jak se sluší a patří"..... A dal ho mezi betony. 8:4

15 vteřin před koncem hosté korigují výsledek na 8:5.

Jak šlo utkání v čase :

4:58 Kalina sám před bránou, nedává

13:58 Jiří Sýkora, asist. Miloš Jón            1:0

14:28  ztráta na modrý  1:1

16:32 Milan Kmínek kryje tvrdou střelu po vhazování

17:04 Závar před soupeřovou bránou: Sýkora na dvakrát neproměnil, Morx bomba do gólmanovi lapačky, puk mu vypadl těsně vedle brány

18:35 po chybné rozehrávce 1:2

22:10 Ivo kloutvor, asist. Aleš Kloutvor  2:2

22:50 Nekovařík ani Sýkora J. neproměňují

23:30 Další brejk na chomutickou bránu. Milan chytá

23:38 Hrajeme přesilovku, bez využití

24:19 Martin Zítko sám před gólmanem

29:30 Chyba při rozehrávce . 2:3

30:13 Marek Sýkora 3:3

33:30 Martin Zítko, opět sám před gólmanem, blafák nevyšel

36:05 Jan Kalina, asist. Marek Sýkora   4:3

40:25 Ivo Kloutvor, asist. Marek Sýkora  5:3

42:10 Soupeř jde do brejku, Milan Kmínek chytá

43:30 Marek Sýkora, asist. Robert Morx   6:3

43:40 Soupeř nastřeluje tyč

50:33 Hrajeme oslabení, Jaroslav Černý 2 min. za podražení

51:00 Sobotka využívá přesilovku   6:4 

52:15 Marek Sýkora, asist. Jiří Sýkora      7:4

53:04 Milan Kmínek předvádí bravurní zákrok lapačkou nad ledem

57:29 Jan Kalina, asist. Robert Morx, Martin Zítko    8:4 

59:45 Hosté snižují a upravují konečný výsledek na 8:5 

 

 

Perličky zápasu : Ječmen nemá rybano, tak mu Zajdan hbitě půjčuje elasťáky. Kluci když tak řekněte a já vám seženu kontakt na Harapese, průpravu piruetek už máte.

 

Na další utkání zveme naše fanoušky v neděli 24.10.2010 od 19.45 hod. nastoupíme proti HC Jilemnice a hned druhý den v pondělí 25.10.2010 od 17.15 hod. proti HC Lužany. Všichni jste zváni a vstupenky máte V.I.P. od hráčů zdarma.

                                                                                                                                                t.k.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Odezva

(Roman Jezbera, 17. 10. 2010 15:42)

Vážený pane Vohánka.Děkujeme za váš příspěvek. Kdyby jste radši místo tohoto slohového cvičení,kterému jste jistě věnoval spoustu času a přemýšlení,hodil do pytle rybano šuspika a belik na hlavu a jel pomoct zabraňovat soupeřovým útokům.Jak vás znám,jistě by vám zbyl i čas,ukázat i útočníkům ,jak se to před soupeřovou bránou hraje.O střele od modré čáry ani nemluvě...Doufám,že mi to letos ještě můj zdravotní stav dovolí a ještě se v jednom utkání a v jedný lajně spolu sejdeme..SOUPEŘI TĚŠTE SE!!!Ivouši,doufám,že budeme hrát první útok.Tomáši zdravím tě..Roman

Ivo a prázdná kasa

(Tomáš Vohánka, 16. 10. 2010 16:06)

Možná bych pana Kazda, četřil superlativy na sřelecké výkony, některých hráčů. Pana Kloutvora znám velice dobře a to i po střelecké stránce. Spíš to vidím tak, že po velikém úsilý zvednou puk, se směrem k brance zvedla ohromná závěj sněhu. To byla jedniná věc, která mohla letět, narozdíl od puku, který se velmi pravděpodobně tat tak došoural za brankovou čáru. Je škoda, že se v jinak tak pěkném hodnocení necháváte unést zbytečnými sympatiemi k výše jmenovanému hráči. Budete-li se nadále vyvarovati, těchto školáckých chyb, bude z Vás posléze kvalitní hokejový zpravodaj. Mnoho úspěchů ve Vaší činnosti.
Tomáš Vohánka

Holky

(Priky, 15. 10. 2010 10:24)

...hele Ivoši, a jak si říkal, že holky do sprch budou - makáš na tom?

Re: Holky

(Ivo, 15. 10. 2010 19:17)

Holky budou ale jenom pro střelce,takže ty máš smůlu.

Díky

(Kloutvorová Monika, 14. 10. 2010 21:38)

Děkuji za bravurně popsaný hokejový zápas. Mohu říci jen tak dál a připojuji se se žádostí o nějaké foto.
Snad takovýchto komentářů bude více i v dalších sportovních odvětvích našeho Sokola.

Foto

(Custod HC Sokol Chomutice, 14. 10. 2010 22:07)

Samozřejmě, že foto bude.Omlouváme se za zpoždění,našemu realizačnímu týmu se při dokumentaci tohoto zápasu zasekl kinofilm ve fotoaparátu zn.POBĚDA (vyrobeno v CCCP). Takže president klubu nám ihned zakoupil nový fotoaparát zn.CHINA. Děkujeme a slibujeme, že budeme fotit.

Dasissupr

(Roman Jezbera, 14. 10. 2010 13:13)

Takhle to nedokaze napsat ani Hartman ve Sportu....Jen tak dal a prosim o nejake foto.