Jdi na obsah Jdi na menu
 


15.kolo OHL 21.1.2011 Sokol Chomutice - HC Dobrá Voda

23. 1. 2011

Sokol Chomutice - HC Dobrá Voda       9 : 0   

Sestava : Milan Kmíek - Jaroslav Černý,Jaroslav Tomášek - Tomáš Prikner,Marek Sýkora - Libor Veselý,Aleš Kloutvor,Radek Musil - Jiří Voňka,Jan Kalina,Martin Zítko - Jiří Sýkora,Luboš Šídlo,Ivo Kloutvor - Milan Šubrt

Trenér : Ivo Kloutvor                                        Ved.mužstva : Tomáš Kazda

 

Branky + asistence : Martin Zítko 1+1, Jiří Voňka 1+1, Jan Kalina 1+0, Marek Sýkora 2+2, Aleš Kloutvor 2+1, Radek Musil 2+1

trest.min.: Aleš Kluotvor 2 min., Jaroslav Tomášek 2min.,

 

Tak to byl mazec !!!!!!!!!!!! Podle skore by se zdálo, že to bylo lehké, jednoznačné utkání, ale opak je pravdou. Dnešní podvečer prostě naši hráči předvedli exkluzivní výkon. Soupeři dobře bruslili, ale dnes to bylo prostě naše utkání. Takhle to vypadá, když se kluci vyvarují zbytečných a nesmyslných chyb a ještě k tomu přidají přesnou mušku. Toto vítězství jsme dost potřebovali, protože soupeř byl před námi o jeden bod. Ve třetí třetině se kluci semkli hlavně v obranné činnosti, aby pomohli golmanovi k první nule v sezoně. A povedlo se. Všichni byli výborní, snad jen bych trochu pozvedl výkon Marka Sýkory, který  se konečně zapsal i golově a celý zápas mu perfektně vycházel bez chyby a krásný gol při trestném střílení Jiřího Voňky a samozřejmě nesmíme zapomenout na golmanskou jedničku Milana Kmínka, který vychytal trest.střílení a mnoho dalších šancí soupeře. Doufejme, že vítězná šňůra bude pokračovat i v dalších utkáních.

H O Š I  D Ě K U  J  E  M

Utkání online :

0:57  1:0 Zajdan, as.Voňas

2:56  vyloučen Áša  2 min.hákování

8:48 2:0 Kalič, as.Zajdan

9:08  hrajeme přesilovku

18:12 Milan chytá trestné střílení !!!!!!

18:29  3:0 Voňas proměňuje trest.střílení , zavěšuje nad brankářovu vyrážečku pod víko

19:39  4:0 Sejček M.

20:11 vyloučen Jarek 2 min. napadení

34:54 5:0 Áša, as.Radek

42:51  hrajeme přesilovku

52:43 6:0 Radek, as.Áša

53:46 7:0 Radek , as. Sejček M.

55:25  8:0 Sejček M.

58:50  9:0  Áša, as.Sejček M.

 

P.S.: Pokladnička se nám bude opět plnit pokutama. Bob už má na účtě 2 neomluvené neúčasti na zápase.

Sejčku proč jsi nám neřekl rovnou že chceš hrát s jedničkou?? To jsi se nemusel stydět , že chceš jedničku.Teď si to už budeme pamatovat, neboj, takže budou čtyři bodíky každý zápas

 

                                                                                                                t.k.

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář