Jdi na obsah Jdi na menu
 


14.kolo OHL 16.1.2011 Sokol Chomutice - HC Jilemnice

21. 1. 2011

Sokol Chomutice - HC Jilemnice     6 : 5

Sestava : Milan Kmínek -  Jaroslav Černý, Jaroslav Tomášek - Tomáš Prikner, Libor Veselý  - Jiří Voňka, Aleš Kloutvor, Jan Kalina - Martin Zítko, Ivo Kloutvor, Luboš Šídlo - Michal Nekovařík, Jiří Sýkora, Milan Šubrt

Trenér : Ivo Kloutvor      ved.mužstva : Jiří Voňka     kustod : Roman Jezbera

Branky + asistence : Aleš Kloutvor  2 + 1, Jan Kalina 2 + 1, Ivo Kloutvor 1, Jaroslav Tomášek 1, Martin Zítko 0 + 1, Jiří Voňka 0 + 2

Trestné min. : Jaroslav Tomášek  2 + 10, Michal Nekovařík 2, Tomáš Prikner 4, Milan Šubrt 2

 

 

Utkání jsme již tradičně nezačali dobře. Opět v prvním střídání jsme inkasovali. Pak se náš tým vzchopil k výbornému výkonu a odolal i velmi tvrdé hře soupeře, což bylo vidět i na obdržených trest.minutách - Jarek dostal za bitku 2+10 - . Zápas musíme zařadit k nejlepším v této sezoně. Všichni kluci počínaje golmanem mužstvo podrželi , předvedli bojovný výkon a zaslouží si pochvalu. A tak jsme si opět mohli v kabině vyslechnout vítězný chorál. 

 

H O Š I    D Ě K U J E M

 

                                                                                         t.k.         r.j.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář