10.kolo OHL 12.12.2010 Sokol Chomutice - HC Sobotka

Sokol Chomutice - HC Sobotka       5 : 10

Sestava : Milan Kmínek - Tomáš Prikner,Robert Morx,Ivo Kloutvor,Jiří Voňka - Aleš Kloutvor,Jan Kalina,Martin Zítko - Radek Bernard,Luboš Šídlo,Jiří Sýkora - Michal Nekovařík

Trenér : Ivo Kloutvor                   Ved.mužstva: Tomáš Kazda

Branky + asistence : Martin Zítko 5 + 0, Aleš Kloutvor 0 + 4, Jan Kalina 0 + 3

Trest.minuty : Radek Bernard 2min., Tomáš Prikner 2 min.

Zápas jsme začali velice dobře. Do 7 minuty jsme soupeře přehrávali a měli hodně šancí, ale ty jsme právě nedokázali využít, tak že nám soupeř ukázal jak se střílejí goly z minima šancí. Za stavu 0:2 jsme ještě dokázali kontrolovat snížením na 1:2, ale pak už to s námi šlo z kopce. Soupeř nás poté přebruslil ve všech situacích . Ve třetí třetině jsme sice dali rychlé tři goly během tří minut, ale to už bylo na nějaké snění o výsledku pozdě. A tak jsme rupli o pět golů a je jen škoda, že jsme na začátku utkání neproměnili šance, jinak to mohlo být se silným soupeřem zajímavé utkání.

60:00 Konec 5:10

Perlička zápasu : Zajdane co s tebou provedem? Buď ti svědčí placení pokut, tak by jsi mohl dávat každý zápas kilo jako teď , nebo že by se ti tak líbilo v jedničce ? No uvidíme na besídce jak se zase rozpovídáš, ale bacha na Voňase toho už jsi vystrčil do obrany, tak až budeš uplácet trenéra zelenou,tak aby tě neslyšel.Ale každopádně si vem na besídku hodně korunek, 5 golů se zas tak často nedává a rozhodně tě to bude něco stát.