Jdi na obsah Jdi na menu

Chomutice - Sobotka 8.5.2011

8. 5. 2011

Nedělní zápas kadetů v Chomuticích, jako předzvěst utkání našich hokejistů s Ruskem, nezklamal sportovní diváky. I bez dvou opor, zraněného Michala Kloutvora a v zahraničí pobývajícího Matesa Tulky, hrál náš tým svou útočnou hru. Konečně se začalo dařit Martinu Vaníčkovi, který dal v prvním poločase gól, když skončil v síti soupeřovy branky za notné pomoci všech přihlížejících, kteří tlačili míč do branky i očima. "Řepka" dal ve druhém poločase i náš druhý gól a všichni doufáme, že mu to zase chvíli vydrží. I když měla naše hra rezervy, dá se říci, že jsme podávali kolektivní výkon, vycházeli jsme ze zajištěné obrany, kde se "nudil" zaskakující stoper a kapitán Ondra Sýkora a dopředu rozehrával jako předstoper Marcel Hlavatý, který hrál i přes určité zdravotní potíže. Náš třetí gól dal Venda Krejcar, po přímém kopu Ondry Sýkory. Přes to, že se mi nechce jmenovat, musím učinit ještě jednu vyjímku a pochválit Jakuba Těšínského. Neváhal nám pomoci a nastoupil do zápasu i když měl odehraná dvě utkání za žáky. Hrál velmi dobře a hlavně pomohl mužstvu ve chvíli, kdy dva důležití hráči nemohli nastoupit a někteří naši hráči se na tento zápas vykašlali.

Poslední gól utkání padl do naší branky po zaváhání našeho golmana, který má ve většině utkání těžký úkol a to udržet se v pohotovosti a soustředit se na hru i když díky dobré obraně nemusí často zasahovat.

Naši kadeti vyhráli 3:1 a připsali si další plný počet bodů. Hoši děkujem!!!